Hibrīdkultivators LEMKEN

ĪPAŠI SEKLI UN ĪPAŠI AIZSARGĀJOŠI
Lauksaimniecība ir pakļauta pastāvīgām izmaiņām, un visu laiku ir jāpielāgojas jauniem izaicinājumiem. Lielais sausums, kāds bijis pēdējos gados, atstājis iespaidu uz augsni, un tā rezultātā ūdens kļūst par vēl vērtīgāku resursu. Tāpēc, vēl jo vairāk ir svarīgi meklēt jaunas alternatīvas un risinājumus aramzemju ilgtspējīgai apstrādei.

Jaunais LEMKEN Koralin 9 hibrīdkultivators aizsargā augsni no erozijas un veicina to, ka augsnē tiek noturēts ūdens. Tajā ir apvienotas disku ecēšu un zaru kultivatora priekšrocības, un tas ir ideāli piemērots, lai varētu īpaši sekli apstrādāt augsnes virskārtu visā darba platumā. Turklāt tas aizsargā augsni, tāpēc jūsu darba rezultāts noteikti būs optimāls.

ĪPAŠI SEKLI, AIZSARGĀJOŠI, UN KVALITATĪVI.

Lauksaimniecība ir pakļauta pastāvīgām izmaiņām, un visu laiku ir jāpielāgojas jauniem izaicinājumiem. Lielais sausums, kāds bijis pēdējos gados, atstājis iespaidu uz augsni, un tā rezultātā ūdens kļūst par vēl vērtīgāku resursu. Tāpēc vēl jo vairāk ir svarīgi meklēt jaunas alternatīvas un risinājumus aramzemju ilgtspējīgai apstrādei. Jaunais LEMKEN Koralin 9 hibrīdkultivators aizsargā augsni no erozijas un veicina to, ka augsnē tiek noturēts ūdens. Tajā ir apvienotas disku ecēšu un zaru kultivatora priekšrocības, un tas ir ideāli piemērots, lai varētu īpaši sekli apstrādāt augsnes virskārtu visā darba platumā. Turklāt tas aizsargā augsni, tāpēc jūsu darba rezultāts noteikti būs optimāls.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priekšrocības:

  • Plaša pielietojuma agregāts. Starpkultūru iestrāde augsnē atjauno tās auglību un efektīvi ierobežo eroziju ko izraisa ūdens un vēja ietekme, it īpaši vietās kur augsne ir pakļauta pastiprinātai erozijai. Sekla pilna platuma horizontālā augsnes apstrāde nodrošina efektīvu starpkultūras augu sakņu nogriešanu pavasarī. Tā kā augi pārstāj izmantot augsnē esošo mitrumu, tas tiek saglabāts tajā.
  • Tieši pēc ražas novākšanas ir īstais laiks sagatavot bāzi nākamai kultūrai. Koralin 9 nogriež rugājus gan vertikāli, gan horizontāli visa darba platumā tādējādi ierosina tūlītēju mikrobioloģisku atlikumu sadalīšanos. Tai pat laikā labības atliekas tiek iestrādātas ļoti sekli. Šādi apstākļi veicina nezāļu un izbirušo graudu ātru uzdīgšanu un tiek ierobežot ūdens iztvaikošana. Tā rezultātā augsnes mitrums tiek saglabāts nākamai kultūrai.
  • Koralin 9 ir īpaši piemērots rugaines sekundārajai apstrādei. Uzdīgušo graudu un nezāļu saknes tiek nogrieztas zem augsnes virskārtas un tiek paceltas virspusē, kur tās pakļautas dabīgam sadalīšanās procesam. Aizmugure novietotie atsperotie ecēšu zari vienmērīgi sadala nogriezto materiālu augsnes virspusē paātrinot tā izžūšanu.
  • Priekšējā daļā izvietotie diski sagriež augsni tādējādi samazinot slodzi uz zaru kultivatora darba instrumentu daļu un būtiski samazina vilkmes pretestību, kas savukārt ļauj ietaupīt degvielu. Zaru kultivatora darba instrumenti ir ātri nomaināmi, jo tie ir nostiprināti ar quick change (ātrā nomaiņa) sistēmu, tas ir izdarāms ātri un bez instrumentu pielietošanas.

Kontakti