Mūsu darbs jūsu tehnikas ilgmūžībai

 

SERVISS

Lepojamies būt uzņēmuma daļa, kas par savu vīziju ir izvirzījis būt par pasaules augstākā līmeņa tehnikas pārstāvi un pakalpojuma sniedzēju, tā palīdzot attīstīt un virzīt izaugsmi lauksaimniecībā. Saviem klientiem vēlamies būt ne tikai pakalpojumu sniedzējs, bet arī sadarbības partneris, tos atbalstot, kad tas visvairāk ir nepieciešams.

 

TEHNIKAS APKALPOŠANA

Ekspluatējot tehniku paaugstinātas slodzes apstākļos, tehniskie mezgli ir prasīgi lai tos apkoptu izmantojot ne tikai tehnikai atbilstošas rezerves daļas, tehniskos šķidrumus un filtrācijas elementus, bet arī zināšanas un gadiem krātā pieredze tehnisko jautājumu risināšanā. Servisa darbinieki un atbalsta centri uzņēmumam attīstoties ir izvietoti visā Latvijas teritorijā, lai pēc iespējas būtu tuvāk Jums un spētu operatīvāk reaģēt un nodrošināt augsti kvalificētu tehnisko atbalstu.

Apkalpošana

Ikona

Remonts

Mūsu servisa komanda regulāri papildinot savas zināšanas un kvalifikāciju piedalās ražotāja organizētajās apmācībās Eiropā, kā arī izmanto iespēju piekļūstot tehniskās palīdzības dienestam un instrumentu klāstam, spēj kvalitatīvi veikt vissarežģītāko remontu.

Ikona

Regulārās tehniskās apkopes

Lai Jūsu tehnikai garantētu ilgmūžību un augstāko izpildījuma kvalitāti darbam izmantojam tehnikai un nostrādātajām motorstundām atbilstošus ražotāja apkopju komplektus, tehniskos šķidrumus un smērvielas.

Ikona

Tehnikas ieziemošana

Lauksaimniecība ir ar izteiktu sezonalitāti, daļa tehniskā ekipējuma šajā darba ciklā ir nepieciešama īsam sezonas periodam, noslēgumā tā tiek ieziemota, ko piedāvājam ikvienai lauksaimniecības tehnikai vai agregātam.

Ikona

Jaudas stends

Jaudas mērīšana ir ne tikai veids kā pārliecināties par traktora tehnisko stāvokli, bet arī viens no diagnostikas līdzekļiem uzsākot remontu, vai darba apstākļu simulēšanai, lai pārliecinātos par veikto darbu kvalitāti.

Ikona

Programmatūras atjaunināšana

Lai nodrošinātu augstāko, iespējamo darba efektivitāti, ražotājs tehnikas ekspluatācijas laikā izvērtē ievērotās nepilnības, un to pilnveido ar jaunāko vadības un uzraudzības programmu atjaunināšanu.

Ikona

Sagatavošana sezonai

Gadījumā ja nav veikta ieziemošana un tehnika tomēr ir nostāvējusi rezervē, vai arī bijusi izmantota darba procesā visu ziemu, tad tuvojoties aktīvajai sezonai, veicam pilnu pārbaudi, diagnostiku un defektu novēršanu.

Ikona

Diagnostika

Gadījumā ja nav veikta ieziemošana un tehnika tomēr ir nostāvējusi rezervē, vai arī bijusi izmantota darba procesā visu ziemu, tad tuvojoties aktīvajai sezonai, veicam pilnu pārbaudi, diagnostiku un defektu novēršanu.

Ikona

Ilgtermiņa un īslaicīga tehnikas aizvietošana/noma

Nodrošinām ražošanas procesa neapstāšanos ar līdzvērtīgas tehnikas aizvietošanu remonta laikā, vai sezonālajam darbam saimniecībā.

Ikona

Garantijas uzturēšana un pagarināšana

Kā Agco grupas un ražotāja pārstāvis, rūpējamies par piegādāto traktoru kvalitāti un tās uzturēšanu visā tehnikas garantijas periodā, kā arī piedāvājam veikt garantijas perioda pagarināšanu līdz pat 8 gadu ilgam periodam.

Ikona

Realizēto produktu apmācības

Lai celtu darba ražīgumu, un samazinātu iespējamos lūzumus viss nepiemērotākajā brīdī, zināšanu trūkuma dēļ, izstrādājam Jums atbilstošu programmu un veicam zināšanu atsvaidzināšanu, vai jauna tehnikas vadītāja apmācību, Jūsu izvēlētajā vietā, visā Latvijas teritorijā.

APRĪKOŠANA

Ikona

Aksesuāri

Katrai sezonai un komfortam, kas jauns un neierasts, padarīs tehniku svaigāku un interesantāku.

Ikona

Saucy Track ķēžu sistēma

Esi neatkarīgs no laika apstākļiem! Pasaules vadošais uzņēmums Soucy, piedāvā visplašāko ķēžu produkcijas klāstu, kas ļauj piekļūt Jūsu laukiem jebkuros laika apstākļos.

Ikona

Agregāti

Kā frontālie iekrāvēji tā arī citi uzkabes agregāti ir neaizvietojams palīgs kas atvieglos darbus saimniecībā.