Jaunumi

Suokone MeriCrusher – profesionāls zemes rekultivācijas aprīkojums.

MeriCrusher rekultivācijas frēžu piedāvājums kopumā sastāv no vairākiem tehnikas modeļiem, kuru būtiskākā atšķirības atklājas izmēros, jaudā un veiktspējā. Šajā ierakstā vairāk pastāstīsim par MeriCrusher MJ. Šī augsnes rekultivācijas frēze paredzēta vidējas jaudas traktoriem, sākot no 50 līdz 150 ZS. MeriCrusher MJ spēj veikt darbu 2,3 metru platumā un dziļumā līdz pat 20 cm.

Konkrētais agregāts būs piemērots, gan nelielām saimniecībām, kas vēlas pašu spēkiem veikt augsnes apauguma noņemšanu, gan profesionāļiem, kas nodarbojas ar lauksaimniecības zemes attīrīšanas un ierīkošanas pakalpojumu sniegšanu.

Agregāts lieliski veic tādus meža darbus, kā ciršanas atlieku smalcināšana, augsnes sagatavošana meža stādīšanai, meža ceļu veidošana. Mūsu klienti novērtē arī MeriCrusher MJ iespējas būvlaukumu sagatavošanas darbos. Tas ir nepārspējams celmu un sakņu smalcināšanā.

Runājot par zemnieku saimniecībām, MeriCrusher lieti noder lauksaimniecības zemju attīrīšanas un atjaunošanas darbos, kā arī lauksaimniecības ceļu uzturēšanā. Tā ir vērtīga investīcija, lai nesezonā varētu sniegt pakalpojumus un nodarbināt darbiniekus.

Lai uzzinātu detalizētāku informāciju, par Suokone MeriCrusher MJ tehniskajiem parametriem, darbības principu un citiem Tevi interesējošiem jautājumiem,  zvani Tev tuvākajam Valtek tehnikas tirgotājam.

23. January, 2024

Rūpnieciski atjaunots – tikpat kā jauns!

Laikā kad resursu taupīšana ir viens no būtiskākajiem jautājumiem gan globāli, gan daudzās Latvijas saimniecībās, vēlamies atgādināt par dabai un maciņam draudzīgu risinājumu, ko piedāvā AGCO Parts. Proti, tās ir rūpnieciski atjaunotās detaļas, kas apvienotas zem AGCO Reman nosaukuma. AGCO Reman programma paredz iespēju ātri iegūt oriģinālās rezerves daļas, kā daļu no maksas par tām, …