Jaunumi

Rūpnieciski atjaunots – tikpat kā jauns!

Laikā kad resursu taupīšana ir viens no būtiskākajiem jautājumiem gan globāli, gan daudzās Latvijas saimniecībās, vēlamies atgādināt par dabai un maciņam draudzīgu risinājumu, ko piedāvā AGCO Parts. Proti, tās ir rūpnieciski atjaunotās detaļas, kas apvienotas zem AGCO Reman nosaukuma.
AGCO Reman programma paredz iespēju ātri iegūt oriģinālās rezerves daļas, kā daļu no maksas par tām, izmantojot veco detaļu.
 
Reman pieejamo detaļu klāsts ietver visu, sākot ar maiņas motoriem un pārnesumkārbām, līdz pat degvielas izsmidzinātājiem un elektriskajām komponentēm.
 
Lielisks ieguvums ir arī rūpnieciski atjaunoto detaļu garantija, kas ir spēkā 12 mēnešus.
 
AGCO Reman pakalpojums pieejams kā Fendt, tā Valtra tehnikai, un kas noteikti nav mazsvarīgi, pieejams arī modeļiem, kas nostrādājuši jau krietni vairāk nekā cienījamu motorstundu skaitu.
 
Ja tevi ieinteresēja AGCO Reman piedāvājums, aicinām sazināties ar tavai saimniecībai tuvāko Valtek pārstāvniecību. Meklē kontaktinformāciju sadaļā “Kontakti”.

4. January, 2024

Pieejami pēdējie 2 Fendt 800. sērijas traktori

Valtek klāstā pieejami vairs tikai 2 Fendt 800. sērijas modeļi – Fendt 824 Vario ar 246 ZS jaudu un Fendt 828 Vario ar 287 ZS jaudu. Kopš 2023. gada Fendt 800. sēriju sākuši aizstāt jaunie Fendt 700. sērijas Gen7 modeļi un 800. sērija atsevišķi vairs netiek ražota. Taču kādas tad īsti ir Fendt 800. sērijas …