Jaunumi

Pieejami pēdējie 2 Fendt 800. sērijas traktori

Valtek klāstā pieejami vairs tikai 2 Fendt 800. sērijas modeļi – Fendt 824 Vario ar 246 ZS jaudu un Fendt 828 Vario ar 287 ZS jaudu.

Kopš 2023. gada Fendt 800. sēriju sākuši aizstāt jaunie Fendt 700. sērijas Gen7 modeļi un 800. sērija atsevišķi vairs netiek ražota. Taču kādas tad īsti ir Fendt 800. sērijas priekšrocības un kāpēc to izvēlēties savai saimniecībai?  Pastāstīsim jums šajā ierakstā.

Kā jau tas ir raksturīgi Fendt, arī 800. sērija var lepoties ar izcilu komfortu un izsmalcinātām tehnoloģijām, kas palīdz rūpēties gan par vadītāja ērtībām, gan to, lai ikviens darbs tiktu paveikts ar maksimāli labu rezultātu.  Automātiskā stūres vadība, bezpakāpju Vario transmisija un VarioGrip riepu spiediena regulēšanas sistēma ir tikai dažas no funkcijām, kuras padara darbu traktorā tik vieglu kā nekad.

Fendt 800. sērija ir spēcīgs spēlētājs traktoru jaudas segmentā virs 200 ZS. Iegādājoties šo traktoru iegūsiet gan spēcīgu darba zirgu, kas nāks talkā veicot vissmagākos darbus uz lauka, gan ātru un ekonomisku transportēšanas mašīnu, kas ļaus transportēt kravas ātrāk un ar lielāku degvielas ekonomiju. Saskaņā ar DLG PowerMix testa rezultātiem, 828 Vario joprojām ir viens no ekonomiskākajiem traktoriem ar lieliem zirgspēkiem, kas jebkad ir testēts – rezultāts ir 248 g/kWh.

Ja tevi ieinteresēja šī sērija un vēlies saņemt vairāk informācijas, vai apskatīt traktoru klātienē, aicinām sazināties ar Tava reģiona Fendt tirgotāju.

 

19. December, 2023

Valtek atzīmē 20 gadu jubileju

Daudz laimes dzimšanas dienā mums! Šodien svinam SIA Valtek dibināšanas dienu – 2003. gada 19.decembri, un svētku galerijā atskatāmies uz notikumiem, pieredzi un iespējām, kas motivēja Valtek piedzimšanu. 20 gadu garumā darbojoties lauksaimniecības tehnikas tirdzniecības un servisa nozarē, vēlamies pateikt lielu paldies visiem mūsu klientiem. Tieši jūsu uzticība mums ļāvusi kļūt par vienu no TOP …