Jaunumi

LEMKEN Tavu panākumu atslēga!

LEMKEN zīmols visā pasaulē ir pazīstams ar savām inovācijām un ilgtspēju. Šī ģimenes uzņēmuma vēsture ir aizsākusies jau 1780.gadā, un tas joprojām veic nozīmīgu ieguldījumu gan lauksaimniecības nozarē kopumā, gan individuālu saimniecību efektivitātes celšanā un attīstībā.
LEMKEN piedāvātā augsnes apstrādes un sējas agregāti papildina SIA VALTEK piedāvātās tehnikas spektru, ļaujot mūsu klientiem rast vēl pilnvērtīgākus risinājumus savu saimniecību attīstībai. 

LEMKEN virzītājspēks ir inovatīvi risinājumi, kas nodrošina produktīvu un efektīvu lauksaimniecibu. Apkopojot gadsimtiem ilgās zināšanas un tehnoloģiju attīstīšanu, LEMKEN spēj atbalstīt saimniecības, lai to darbība būtu gan ilgtspējīga, gan produktīva.

SIA Valtek lauksaimniecības tehnikas tirgū darbojas jau 20 gadus, un nu varam lepoties savā produktu klāstā uzņemt tik pieredzes bagātu un augstas kvalitātes zīmolu kā LEMKEN. Esam rūpīgi gatavojušies, lai jau šajā sezonā būtu gatavi apkalpot savus esošos un arī jaunos klientus. Saviem klientiem piedāvājam piemērotākos risinājumus iegādājoties LEMKEN agregātus, arī kopā ar FENDT un VALTRA traktoriem.

Atgādinām, ka SIA Valtek filiāles atrodas 6 ērti sasniedzamās vietās Latvijā – Jelgavā, Smiltenē, Madonā, Rēzkenē, Daugavpilī un Saldū.
Sazinies ar sev tuvākās filiāles tehnikas tirdzniecības pārstāvi, lai saņemtu tieši sev piemērotāko piedāvājumu!

Izvēlies sadarbību ar uzticamu partneri – izvēlies VALTEK!

 

31. January, 2023

Darba un prakses piedāvājums no SIA Valtek!

PIEREDZE UN UZTICAMĪBA SIA VALTEK jau 20 gadus pārstāv tādus pasaules vadošos lauksaimniecības tehnikas zīmolus kā FENDT, VALTRA, McHale, SUOKONE, KESLA un citus. Valtek ir starp lielākajiem latviešu uzņēmumiem, kā arī viens no vadošajiem lauksaimniecības tehnikas tirgotājiem un servisa sniedzējiem. Valtek filiāles atrodas sešās vietās Latvijā – Jelgavā, Saldū, Smiltenē, Madonā, Rēzeknē un Daugavpilī. Visās …