Jaunumi

Darba un prakses piedāvājums no SIA Valtek!

PIEREDZE UN UZTICAMĪBA

SIA VALTEK jau 20 gadus pārstāv tādus pasaules vadošos lauksaimniecības tehnikas zīmolus kā FENDT, VALTRA, McHale, SUOKONE, KESLA un citus. Valtek ir starp lielākajiem latviešu uzņēmumiem, kā arī viens no vadošajiem lauksaimniecības tehnikas tirgotājiem un servisa sniedzējiem.

Valtek filiāles atrodas sešās vietās Latvijā – Jelgavā, Saldū, Smiltenē, Madonā, Rēzeknē un Daugavpilī. Visās filiālēs nodrošinām tehnikas un rezerves daļu tirdzniecību, kā arī servisu.
Mūsu komanda sastāv gan no pieredzējušiem tirgotājiem un mehāniķiem, gan jauniem speciālistiem, gan tādiem, kas nāk no lauksaimniecības vides, gan tādiem, kas ar lauksaimniecības tehniku padziļināti iepazinušies tieši pie SIA VALTEK.

Ja vēlies dinamisku un daudzveidīgu ikdienas darbu, kas sniedz profesionālus izaicinājumus, iespēju pilnveidoties un mācīties, kā arī ikdienā būt draudzīgā kolektīvā – pievienojies!
Priecāsimies redzēt savā komandā uzticamus, atbildīgus, pilnveidoties gribošus komandas biedrus gan prakses pieredzei, gan pastāvīgā darbā!

Ja redzi sevi mūsu komandā, sūti savu CV un motivācijas vēstuli uz cv@valtek.lv, norādot aktuālo vakanci, uz kuru vēlaties pieteikties, kā arī sev vēlamo darba vietu-filiāli.

Uzzini vairāk tieši par mehāniķa vakanci: Valtek Prakses/darba piedāvājums 2023

 

28. October, 2022

Fendt 700 Gen7 atklāšana

  Rudenīgā oktobra dienā tika aizvadīta Valtek klientu diena. Viens no galvenajiem jaunumiem šajās dienās – Jaunais Fendt 700 Gen7. SIA Valtek tirdzniecības komanda saka paldies ikvienam apmeklētājam un ir patīkami pārsteigta par izrādīto interesi. Izlaižot Fendt 700 Vario septīto paaudzi, Fendt piedāvā pilnīgi jaunu konstrukciju un paplašina jaudas spektru līdz pat 300 ZS daudzpusīgam …