Jaunumi

LEMKEN Juwel – klasiska vērtība aršanas darbos

Pirmais LEMKEN zīmola arkls tika uzbūvēts 1804.gadā. Kopš tā laika ir pagājuši jau divi gadsimti, pasaule ir mainījusies, bet tomēr ir palikušas vismaz divas lietas, kas ir nemainīgas. Pirmā, LEMKEN joprojām ražo arklus, un tāpat kā pirms vairāk nekā 200 gadiem piedāvā inovatīvākos risinājumus tirgū. Otrā, labs arkls joprojām ir zelta vērtē katrā zemnieku saimniecībā, kura vēlas iegūt augstvērtīgāku augsni un vairot savu produktivitāti.
Pēc tik gara ievada, ir laiks ķerties “vērsim pie ragiem” jeb “arklam pie lemešiem”. Šodien mūsu uzmanības centrā LEMKEN uzkarināmie maiņvērsējarkli – Juwel. Tāpat, arī jaunā lauksaimniecības darbu sezona ir tepat aiz stūra, un vēl ir iespēja to iesākt ar jauniem un patiesi spējīgiem agregātiem.
Sezonā dārga ir ik minūte, tāpēc kā pirmo LEMKEN Juwel priekšrocību vēlamies akcentēt OptiQuick sistēmu. Tā palīdz vienkārši un pareizi iestatīt vagas platumu, neatkarīgi no traktora-arkla vilces līnijas. Šī precīzā iestatīšana vairo tehnikas ilgmūžību, samazinot arkla nodilumu, kā arī palīdz ekonomēt degvielu.
Kad esam nonākuši līdz pašiem aršanas darbiem, jāpiemin LEMKEN Juwel augstā drošība kad arkls ir jāapvērš, ko garantē salīdzinoši lielais attālums starp atbalsta riteni un zemi. Šī priekšrocība ir īpaši noderīga traktoriem ar mazu celšanas augstumu, kā arī smagiem, piecu līdz septiņu korpusu arkliem.
Nonoliedzami, aršanas darbus vieglākus padara arī Juwel spēja produktīvi un droši strādāt pat vissmagākajās augsnēs un izmaksu ziņā izdevīgie arkla korpusi. Un kā gan mūsdienās bez ISOBUS. Arī šeit LEMKEN piedāvā iQ plough sistēmu, kas nodrošina tādas funkcijas kā arkla apvēršanas vadība, darba leņķa, darba platuma un darba dziļuma iestatījumus, izmantojot standartā esošo hidraulisko atbalsta riteni, kā arī citas produktivitāti veicinošas funkcijas.

9. February, 2024

Suokone MeriCrusher – profesionāls zemes rekultivācijas aprīkojums.

MeriCrusher rekultivācijas frēžu piedāvājums kopumā sastāv no vairākiem tehnikas modeļiem, kuru būtiskākā atšķirības atklājas izmēros, jaudā un veiktspējā. Šajā ierakstā vairāk pastāstīsim par MeriCrusher MJ. Šī augsnes rekultivācijas frēze paredzēta vidējas jaudas traktoriem, sākot no 50 līdz 150 ZS. MeriCrusher MJ spēj veikt darbu 2,3 metru platumā un dziļumā līdz pat 20 cm. Konkrētais agregāts …