Jaunumi

Jauna virsotne traktora stūrēšanas tehnoloģijās – Fendt ErgoSteer.

Fendt ErgoSteer vadības svira (džoistiks) piedāvā vēl labāku ergonomiku, ļauj stūrēt vēl relaksētāk un Tavam ķermenim draudzīgāk. Pietam, šī tehnoloģija pielietojama gan darbos uz lauka, gan tā saucamajos pagalma darbos.

Intuitīvās vadības sviras lietošana nesagādās rūpes pat mainot traktora vadītājus. Tāpat, atsevišķi regulējamais roku balsts padara jau tā ērto darba vietu Fendt kabīnē vēl ērtāku.

Ar Fendt ErgoSteer iespējams aprīkot Fendt traktoru modeļus sākot no Fendt 500 Vario sērijas līdz pat Fendt 1000 Vario sērijai (ieskaitot), un kuriem pieejama Fendt ONE tehnoloģija. Fendt ErgoSteer iespējams uzstādīt arī lietotai tehnikai. Būtiski arī tas, ka traktoram jābūt Power+ vai Profi+ komplektācijai.

Lai uzzinātu vairāk par šo piedāvājumu, aicinām sazināties ar Valtek Rezerves daļu tirdzniecības un servisa speciālistiem.

Noskaties VIDEO ar Fendt ErgoSteer darbībā

26. February, 2024

LEMKEN Juwel – klasiska vērtība aršanas darbos

Pirmais LEMKEN zīmola arkls tika uzbūvēts 1804.gadā. Kopš tā laika ir pagājuši jau divi gadsimti, pasaule ir mainījusies, bet tomēr ir palikušas vismaz divas lietas, kas ir nemainīgas. Pirmā, LEMKEN joprojām ražo arklus, un tāpat kā pirms vairāk nekā 200 gadiem piedāvā inovatīvākos risinājumus tirgū. Otrā, labs arkls joprojām ir zelta vērtē katrā zemnieku saimniecībā, …