Jaunumi

Padarām gudrus lēmumus vienkāršus

Plāno iegādāties jaunu Valtra traktoru un vēlies to izdarīt maksimāli vienkārši? Nekādu bēdu! Tavs jaunais Valtra traktors ir gatavs jau šodien un pieejams bez kavēšanās. Iepazīsties ar rūpnīcas akcijas modeļiem, izvēlies savai saimniecībai piemērotāko un pieņem lēmumu. 

 

A sērija 

Tavs jaunais saimniecības varonis ir pieejams šeit un tagad! 

A sērija ir kompakts traktors, kas nodrošina augstu produktivitāti un komfortu visas diena garumā. Tā salons ir kluss un ergonomisks, kā arī nodrošina lielisku redzamību visos virzienos. 

Uzzini vairāk par A sēriju: https://www.valtra.com/products/aseries.html

 

G sērija 

Saņem izcili universālu traktoru nekavējoties ne mirkli! 

G sērijas traktors ir kompakts un veikls, taču tai pat laikā ar ietilpīgu kabīni. Pateicoties tā pārdomātajai konsrukcijai šis traktors ir izcils darbā ar frontālo iekrāvēju. Hidrauliskā sūkņa ražība 110 l/min un kabīnes stiklotais laukums 5,7 m2. 

Iegūsti lielisko G sēriju par lielisku cenu. Uzzini vairāk par G sēriju: https://www.valtra.com/products/gseries.html

 

N sērija 

Tavs jaunais, ergonomiskais un izveicīgais darba zirgs ir gatavs ķerties pie darāmā! 

Varenā, taču kompaktā Valtra N sērija ir veikls Valtra traktoru saimes darba zirgs ar pārdomātu ergonomiku un teicamu komfortu, kas paredzēts vienkāršam un maksimāli produktīvam jūsu darbam ar traktoru.  

N sērija jūs gaida ražotāja un dīlera noliktavā, lai sāktu darbu. Uzzini vairāk par Valtra N sēriju šeit: https://www.valtra.com/products/nseries.html

 

T sērija  

Precizitātes spēkstacija – Valtra T sērija ir pieejama jau tagad.  

T sērija ir risinājums saimniecībām, kuras no traktora sagaida vairāk. Tas ir izcili precīzs traktors ar pamatīgiem “muskuļiem”. Tā apvieno sevī video tehnoloģiju jaudu ar 6 cilindru motora jaudu.  

Pasūti savu T sēriju izdevīgāk. Uzzini vairāk par T sēriju: https://www.valtra.com/products/tseries.html

 

Sazinies ar sava reģiona Valtra tirdzniecības pārstāvi un saņem piedāvājumu. Tirdzniecības pārstāvju kontakti:

 

8. May, 2024

Fendt dīleru ekselences forumā akcentē tehnoloģiju nozīmi lauksaimniecībā

Aizvadītajā nedēļā Valtek delegācija piedalījās Fendt rīkotajā dīleru ekselences forumā, kura mērķis bija iepazīstināt Ziemeļeiropas tirgus pārstāvjus ar produktu un tehnoloģiju jaunumiem no Fendt. Liela uzmanība tika pievērsta lopbarības sagatavošanas tehnikai. Pasākumā pirmo reizi tika prezentēts Fendt Former 920 C PRO vālotājs. Tāpat šajā forumā īpaši izceltas tika godalgotās Fendt Slicer 960 tauriņveida pļaujmašīnas iespējas. …