Jaunumi

Fendt dīleru ekselences forumā akcentē tehnoloģiju nozīmi lauksaimniecībā

Aizvadītajā nedēļā Valtek delegācija piedalījās Fendt rīkotajā dīleru ekselences forumā, kura mērķis bija iepazīstināt Ziemeļeiropas tirgus pārstāvjus ar produktu un tehnoloģiju jaunumiem no Fendt.

Liela uzmanība tika pievērsta lopbarības sagatavošanas tehnikai. Pasākumā pirmo reizi tika prezentēts Fendt Former 920 C PRO vālotājs. Tāpat šajā forumā īpaši izceltas tika godalgotās Fendt Slicer 960 tauriņveida pļaujmašīnas iespējas.

Komanda iepazinās ar tehnoloģiju risinājumiem, kas atvieglos kā klientu tā tirdzniecības pārstāvju ikdienu. Fendt tirdzniecības menedžeris Latvijā Mārcis Stūris stāsta, ka iegūtās zināšanas lieti noderēs gan prezentējot produktus klientiem, gan sagatavojot piedāvājumus un veicot tehnikas demonstrējumus.

Atgādinām, ka lai pieteiktu Fendt tehnikas demonstrējumus saimniecībā, nepieciešams sazināties ar sava reģiona tirdzniecības pārstāvi.

7. May, 2024

Tuvojas pirmā jaunās Valtra S sērijas demo tūre Latvijā

Jau maija beigās saimniecībām Latvijā būs iespēja darbos uz lauka iepazīt jauno Valtra S sērijas traktoru. Šī jaunā Valtra traktoru sērija no iepriekšējo paaudžu modeļiem atšķiras ne tikai ar dizainu, bet arī ar jaudu. Jaunās S sērijas jaudīgākais modelis S 416 spēj attīstīt līdz pat 420 ZS lielu jaudu, kas padara šo sēriju par jaudīgāko …