Jaunumi

VĒL OPERATĪVĀKA REZERVES DAĻU PIEEJAMĪBA SADARBĪBĀ AR AGCO PARTS

AGCO Parts rezerves daļas Tavai Fendt un Valtra tehnikai no visas Eiropas AGCO noliktavām pieejamas visā Latvijā. Tas nozīmē, ja Tavai tehnikai nepieciešamā rezerves daļa nebūs pieejama mūsu noliktavā, varēsim to operatīvi sarūpēt meklējot mūsu partneru AGCO Parts noliktavā visā Eiropā.
  • Kā tas darbojas?
  1. Mēs saņemam no Tevis informāciju par nepieciešamo rezerves daļu un pārbaudām tās pieejamību Valtek rezerves daļu noliktavā.
  2. Ja rezerves daļa nav pieejama – meklējam to AGCO Parts Eiropas noliktavu tīklā un veicam pasūtījumu.
  3. Ja rezerves daļa ir pieejama kādā no AGCO Parts Eiropas noliktavām, sākot no 48h varam nodrošināt rezerves daļu pieejamību Latvijā.
Tas nozīmē operatīvāku tehnikas izaicinājumu risināšanu un Tava laika ietaupījumu. Lai uzzinātu vairāk par šo iespēju vai jau pasūtītu rezerves daļas savai tehnikai, sazinies ar Valtek Rezerves daļu tirdzniecības speciālistiem.

22. April, 2024

Serviss pieejams arī nedēļas nogalēs

Lai darbi neapstājas, piedāvājam Valtek pārstāvēto zīmolu tehnikas servisa pakalpojumus arī nedēļas nogalēs.  Meistari strādās dežurrežīmā, tādēļ jārēķinās, ka nokļūšana pie saimniecības varētu aizņemt sākot no 2 līdz 3 stundām.   Kā pieteikt Valtek servisa pakalpojumus nedēļas nogalē?  Lai pieteiktu servisa pakalpojumu, jāzvana sava reģiona Valtek servisa pieņēmējam un jāinformē par problēmu. Servisa pieņēmējs sniegs …