Fendt siena ārdītājs Twister

360° izsmalcinātības.

Pateicoties inovatīvajai un labi izstrādātajai tehnoloģijai, Fendt Twister siena ārdītāji ar rotoru ir īpaši ātras un tīras lopbarības žāvēšanas speciālisti. Tie veido ideālu saikni starp pļaujmašīnu un siena grābekli. Ilgāk par gadsimtu krāta lopbarības novākšanas pieredze atspoguļojas katrā detaļā.

Jauda, stabilitāte un saudzīga lopbarības novākšana – tā ir nepārspēta Fendt Twister kombinācija. Izvēlieties kādu no septiņiem sakabināmiem un trim piekabināmiem variantiem. Neatkarīgi no izvēlētā modeļa Twister ir uzticams partneris lopbarības un siena novākšanā.

Elastīgums un ilgs kalpošanas laiks: standarts visos Fendt Twister.

 

Visiem Fendt Twister ir liels kvadrātveida rāmis ar biezām sienām. Tas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un lielisku stabilitāti, tāpat kā atsevišķu rotoru pievienošana ar spēcīgu rāmja savienojumu palīdzību, speciāli atlokgultņi un rūdītas skrūves. Fendt Twister centrālais reduktors ir iemērkts eļļas vannā un ir aizsargāts pret putekļu un netīrumu iekļūšanu. Gultņi abos galos nodrošina nepārspējami vienmērīgu pārvietošanos.

Slēgtās konstrukcijas dēļ visas piedziņas sastāvdaļas ir droši aizsargātas pret putekļu un netīrumu iekļūšanu un tiek eļļotas ar smērvielu. Lielā sešstūra vārpsta un pašcentrējoši krustveida savienojumi efektīvi darbina rotorus. Sistēma, kam nav nepieciešama apkope, ir pierādījusi savu vērtību siena ārdītājos jau tūkstošiem reižu, un tajā ir tieša, taisna pievada ķēde. Sistēmai ir viegli piekļūt, tādēļ tā ir ļoti ērta.

Inteliģentās iezīmes, kas padara Fendt Twister par tik produktīvām un lieliski konstruētām mašīnām, ir atrodamas arī rotoros. Tie ir izvietoti tā, ka ir tikai neliels atstatums līdz zariem zemākajā punktā pie zemes. Tādējādi Twister var lieliski sekot zemes kontūrām, nepiesārņojot lopbarību. Riteņu diskos ir arī plātnes, kas pasargā tos no zāles aptīšanās.

Apveltīts ar daudziem talantiem un kontrolē jebkuru situāciju.

 

Visus Fendt Twister modeļus var izmantot ar četriem, sešiem, astoņiem vai desmit rotoriem ar trīs punktu stiprinājumu. Darba platums līdz 10,72 m nesagādā nekādas problēmas. Tomēr Fendt Twister pārvadāšanas stāvoklī ir ļoti kompakts. Sinhronizētā rotora pacelšana palielina drošību, un ir vieglāk salocīt un atvērt rotorus, pat slīpumā. Rotora griešanās ātrumu var samazināt, izmantojot papildu vālošanas zobratu darbam tumsā, lai veidotu ideālus vālus pat tumsā, vienlaikus nodrošinot lielisku platības pārklājumu, kā arī aizsargātu kultūraugus pret mitrumu – tas ir ideāli ražas novākšanai īsā laikā un lielas rasas apstākļos

FENDT Twister modeļi:
Twister 431 DN (darba platums 4.3 m, 4 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 601 DN (darba platums 5.7 m, 6 rotori, 5 zaru pleci uz rotoru)
Twister 5204 DN (darba platums 5.2 m, 4 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 6606 DN (darba platums 6.6 m, 6 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 7706 DN (darba platums 7.7 m, 6 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 8608 DN (darba platums 8.6 m, 8 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 11010 DN (darba platums 10.72 m, 10 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)

Twister 901 T (darba platums 8.6 m, 8 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 11008 T (darba platums 10.2 m, 8 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)
Twister 13010 T (darba platums 12.7 m, 10 rotori, 6 zaru pleci uz rotoru)

Kontakti