Fendt Savācējpiekabe Tigo

Elastīgs. Kompakts. Spēcīgs. Fendt Tigo XR un PR.

Vislabākā lopbarības kvalitāte. Milzīga iekraušanas vieta. Ātra izkraušana. Fendt Tigo PR un XR savācējpiekabes atbilst šīm prasībām. Daudzfunkcionālā starpsiena ar VarioFill nodrošina vēl 6 m³, radot iespaidīgu iekraušanas tilpumu. Vai tā būtu skābbarība vai siens: automātiskā iekraušana ar nepārtraukti regulējamu priekšsagatavošanas spiedienu izmanto katru kubikmetru un aktīvi palīdz izkraušanas procesā. Rezultātā tiek iegūta tīra, iztukšota piekabe un augstākās kvalitātes lopbarība.

Droša trajektorija. Ērta braukšana.

Ar Fendt Tigo jūs vienmēr saglabājat pareizo trajektoriju, gan braucot pa zemieni, gan pa ceļiem vai sarežģītu reljefu. Lai kāds būtu slīpums, ar Fendt Stability Control (FSC) transportlīdzeklis vienmēr atrodas līdzeni. Stabilitāte ir iespaidīga – pat pagriezienos ir jūtama drošība un vienmērīgs braukšanas komforts ar visām kravu.

Izmantošana vienmēr par 100 procentiem.

Neatkarīgi no tā, vai savācat masu paši vai iekraušanu veic cita mašīna, Fendt Tigo vienmēr nodrošina vislabāko darbību. Ar daudzpusīgo Fendt Tigo var strādāt produktīvi un elastīgi, un novākt ražu, nezaudējot kvalitāti. Tā ir ideāla kompaktuma un inovāciju kombinācija. Tā iegūst jūsu simpātijas ar efektīviem argumentiem:

– Liels iekraušanas tilpums no 31 m³ līdz 54 m³ (DIN) ar vieglu un kompaktu konstrukciju

– Lejupvērsto spiedienu uz padevi var regulēt ekrānā

– Daudzfunkcionāla starpsiena ar VarioFill, kas griežas par 80°

– Mazs atstatums starp masas pacēlāju un griešanas rotoru

– Tiešs, izturīgs pārvads, kam nav nepieciešama apkope, eļļas vannā

– Paralēla ISOBUS darbība, izmantojot piedziņas sviru, termināli Varioterminal un iekraušanas transportlīdzekļa termināli

– Var izvēlēties opciju, kad Tigo XR vada traktoru ar TIM piemērotu funkciju (traktora agregāta pārvaldība)

– Īpaši plats, hidraulisks, īpaši produktīvs masas pacēlājs pēc izvēles

– Pieejams ar FlexSharp nažu asinātāju

– Vienmēr gatavs izmantošanai kā iekraušanas piekabe un ražas novākšanas transportlīdzeklis, bez jebkādas pārveidošanas

Ideāla komanda = Fendt Vario + Fendt Tigo Kopā šīs abas mašīnas veido komandu ar vislabāko produktivitāti un lietderīgo slodzi. Fendt Vario traktors ir iespaidīgs ar savu lielo lietderīgo slodzi un inteliģento, vieglo konstrukciju, bet Fendt Tigo savācējpiekabe ir vislabākais sabiedrotais – tā ir viegla vilkšanai un kompakta. Pateicoties revolucionārajai starpsienai, šis transportlīdzeklis ir par veselu metru īsāks nekā tā sāncenši. Ar TIM piemērotu funkciju (traktora agregāta pārvaldība) Fendt Tigo XR vada Fendt Vario atbilstoši tā jaudai un ātrumam. Tā ir ideāla komanda.

Optimāla savākšanas jauda ar paplašinātu masas pacēlāju. Uzlabotais Fendt Tigo masas pacēlājs palielina iekraušanas savācējpiekabes produktivitāti. Ar septiņām zaru rindām un 1,90 m (PR) un 2 m (XR) platumu Fendt Tigo nodrošina tīru grābšanu. Mazais masas pacēlāja diametrs piešķir zariem lielu perifērisko ātrumu. Fendt Tigo masas pacēlājs atrodas tuvu rotoram, nodrošinot ātru un tīru kultūraugu plūsmu. Rezultāts: optimāla grābšana un lopbarības padeve uz griešanas rotoru, pat strādājot ar īsu, sausu zāli. Pēc izvēles ir pieejams ļoti plats hidrauliski darbināms masas pacēlājs 2,00 m (PR) vai 2,20 m (XR) platumā. Hidrauliskā masas pacēlāja opcija ir aprīkota ar pārvadu bez ķēdes un bez nepieciešamības veikt apkopi, ar bezpakāpju ātruma iestatījumiem. Ar šo plato masas pacēlāju var vienmērīgi braukt vālā un viegli apstrādāt stūrus. Augstākās klases efektivitāte.

Aizsargā zāles segumu, ideāli sekojot zemes kontūrām. Kopējošais rullis aizsargā masas pacēlāju no ieduršanās zemē, vadot to. Tas saglabā atbilstošu klīrensu pat uz cieta un nelīdzena reljefa, un pārslīd pāri netīrumiem. Līdz ar inteliģento tehnoloģiju tas nodrošina atbalstu tikai nepieciešamības gadījumā un netiek darbināts visu laiku. Sekošanas rulli var iestatīt atsevišķi, atkarībā no ražas novākšanas apstākļiem. Fendt Tigo ne tikai nodrošina optimālu lopbarības kvalitāti, bet rūpējas arī par augsnes aizsardzību. Regulējamie kopējošie riteņi, ko vada ar pagrieziena ritenīšiem, balsta masas pacēlāju un arī aizsargā zāles segumu, pat veicot maza rādiusa pagriezienus uz lauka.

Vienmērīgi rezultāti. Veiksmīgas ražas novākšanas pamatā vienmēr ir vislabākais masas pacēlājs. Lai palīdzētu to īstenot, Fendt Tigo starp masas pacēlāja zariem ir plastmasas sloksnes. Gan mitrumā, gan sausumā – pateicoties plastmasai, berze vienmēr ir maza un atsevišķi apvalki ir mazāk pakļauti piesārņojumam. Ar Fendt Tigo svarīga ir gan tīrība, gan produktivitāte. Lai to sasniegtu, vāla piespiedējrullis vienmērīgi spiež uz vālu un vienlaicīgi palīdz masas pacelšanas konveijera efekta radīšanā. Vāla piespiedējruļļa un no atsevišķiem metāla stieņiem gatavotas slokšņu plates mijiedarbība samazina berzi un nodrošina vienmērīgu kultūraugu masas plūsmu.

Viss tiek kontrolēts! Fendt Tigo sakabes elementa pozīcijas kontrolierīce rūpējas par precīzu iekraušanas pozīcijas kontroli. Sensors mēra masas pacēlāja kustības un pielāgo sakabes elementu. Kādas ir jūsu priekšrocības? Pastāvīga padeve un pilnīga kultūraugu masas plūsma, pat braucot lielā ātrumā.

 

Kontakti