McHale ruļļu ietinējs 991

McHale 991L ruļļu ietinēju klāsts ir pirmā izvēle lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kurus interesē ruļļu ietīšana uzglabāšanas vietā.

Būdams aprīkots ar praktiskām un uzticamām funkcijām, 991 rituļu ietinēju klāsts ir veidots, paturot prātā prasmīgu operatoru. Rituļu ietinēja lietotājiem jāparaugās uz hidrauliski darbināmo griešanas un sasiešanas sistēmu un produktīvo rituļu ietīšanas dozatoru, kas maksimāli palielina plēves izmantošanu, un 991 rituļu ietinēju patentēto, pret zemi atbalstīto amortizācijas sistēmu.

McHale 991L rituļu saišu ietinēju klāsts ir pirmā izvēle lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kurus interesē rituļu ietīšana uzglabāšanas vietā.
991L rituļu saišu ietinēju klāsts piedāvā perfektu izmēģinātu un pārbaudītu tehnoloģiju kombināciju ar stabilu konstrukciju un uzticamu veiktspēju.
Tāpat kā visi McHale rituļu ietinēji, arī lieljaudas 991L rituļu saišu ietinēju klāsts nodrošinās Jums cieši ietītus rituļus, kas paaugstina lopbarības kvalitāti un satur dabīgās sulas, lai iegūtu lielāku uzturvērtību, vienlaikus nodrošinot lielāku vides aizsardzību.
991LB rituļu saišu ietinējs ir manuāla mašīna, kurā četru sviru virkne kontrolē rituļu iesaiņošanas funkcijas.

McHale 991L rituļu saišu ietinēju klāsts ir pirmā izvēle lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kurus interesē rituļu ietīšana uzglabāšanas vietā. 991L rituļu saišu ietinēju klāsts piedāvā perfektu izmēģinātu un pārbaudītu tehnoloģiju kombināciju ar stabilu konstrukciju un uzticamu veiktspēju. Tāpat kā visi McHale rituļu ietinēji, arī lieljaudas 991L rituļu saišu ietinēju klāsts nodrošinās Jums cieši ietītus rituļus, kas paaugstina lopbarības kvalitāti un satur dabīgās sulas, lai iegūtu lielāku uzturvērtību, vienlaikus nodrošinot lielāku vides aizsardzību.
991LBER rituļu saišu ietinēji ir uzlaboti tālvadības rituļu ietinēji, ko var darbināt ar tālvadības pulti no iekraušanas traktora, ļaujot vienam cilvēkam veikt iekraušanas, rituļu ietīšanas un kraušanas darbības.

McHale 991L rituļu saišu ietinēju klāsts ir pirmā izvēle lauksaimniekiem un darbuzņēmējiem, kurus interesē rituļu ietīšana uzglabāšanas vietā. 991L rituļu saišu ietinēju klāsts piedāvā perfektu izmēģinātu un pārbaudītu tehnoloģiju kombināciju ar stabilu konstrukciju un uzticamu veiktspēju. Tāpat kā visi McHale rituļu ietinēji, arī lieljaudas 991L rituļu saišu ietinēju klāsts nodrošinās Jums cieši ietītus rituļus, kas paaugstina lopbarības kvalitāti un satur dabīgās sulas, lai iegūtu lielāku uzturvērtību, vienlaikus nodrošinot lielāku vides aizsardzību.

991TBER ir 991LBER rituļu ietinēja piekabināmā versija, kas operatoram dod iespēju elastīgi uzstādīt hidraulisko barošanas bloku mašīnas priekšpusē pārvadāšanai un darbībai. 991TBER ir arī piekabināmais jūgstienis un transportēšanas riteņi. 991TBER rituļu saišu ietinēji ir uzlaboti tālvadības rituļu ietinēji, ko var darbināt ar tālvadības pulti no iekraušanas traktora, ļaujot vienam cilvēkam veikt iekraušanas, ietīšanas un kraušanas darbības.

 

991BC ar vadu vadāms piekabināmais rituļu ietinējs
McHale 991B rituļu ietinēju klāsts nosaka produktīvas rituļu ietīšanas tempu. 991 rituļu ietīšanas klāstam ir praktisks dizains, kvalitatīvas detaļas un precīzs inženiertehniskais risinājums, padarot McHale rituļu ietinēju klāstu par pirmo izvēli darbuzņēmējiem un lauksaimniekiem. Būdams aprīkots ar praktiskām un uzticamām funkcijām, 991BC rituļu ietinējs ir veidots, paturot prātā prasmīgu operatoru.

Rituļu ietinēja lietotājiem jāparaugās uz hidrauliski darbināmo griešanas un sasiešanas sistēmu, produktīvo rituļu ietīšanas dozatoru, kas maksimāli palielina plēves izmantošanu, un 991B rituļu ietinēju patentēto, pret zemi atbalstīto amortizācijas sistēmu. Tāpat kā visi McHale rituļu ietinēji, arī lieljaudas 991B rituļu ietinēju klāsts nodrošinās cieši ietītus skābbarības rituļus, kas satur visas dabīgās sulas, nodrošinot lielāku uzturvērtību, vienlaikus uzlabojot vides aizsardzību.

991BE pilnībā automātisks, elektroniski vadāms rituļu ietinējs.
McHale 991 rituļu ietinēju klāsts nosaka produktīvu rituļu ietīšanas tempu. 991 rituļu ietīšanas klāstam ir praktisks dizains, kvalitatīvas detaļas un precīzs inženiertehniskais risinājums, padarot McHale rituļu ietinēju klāstu par pirmo izvēli darbuzņēmējiem un lauksaimniekiem.

Būdams aprīkots ar praktiskām un uzticamām funkcijām, 991 rituļu ietinēju klāsts ir veidots, paturot prātā prasmīgu operatoru. Rituļu ietinēja lietotājiem jāparaugās uz hidrauliski darbināmo griešanas un sasiešanas sistēmu un produktīvo rituļu ietīšanas dozatoru, kas maksimāli palielina plēves izmantošanu, un 991 rituļu ietinēju patentēto, pret zemi atbalstīto amortizācijas sistēmu. Tāpat kā visi McHale rituļu ietinēji, arī lieljaudas, pilnībā automātiskais 991BE rituļu ietinējs nodrošinās cieši ietītus skābbarības rituļus, kas satur visas dabīgās sulas, nodrošinot lielāku uzturvērtību, vienlaikus uzlabojot vides aizsardzību.

991BJS ar kursorsviru vadāms piekabināmais rituļu ietinējs
McHale 991B rituļu ietinēju klāsts nosaka produktīvas rituļu ietīšanas tempu. 991 rituļu ietīšanas klāstam ir praktisks dizains, kvalitatīvas detaļas un precīzs inženiertehniskais risinājums, padarot McHale rituļu ietinēju klāstu par pirmo izvēli darbuzņēmējiem un lauksaimniekiem.

Būdams aprīkots ar praktiskām un uzticamām funkcijām, 991B rituļu ietinēju klāsts ir veidots, paturot prātā prasmīgu operatoru. Rituļu ietinēja lietotājiem jāparaugās uz hidrauliski darbināmo griešanas un sasiešanas sistēmu, produktīvo rituļu ietīšanas dozatoru, kas maksimāli palielina plēves izmantošanu, un 991B rituļu ietinēju patentēto, pret zemi atbalstīto amortizācijas sistēmu. Tāpat kā visi McHale rituļu ietinēji, arī lieljaudas 991BJS rituļu ietinējs nodrošinās cieši ietītus skābbarības rituļus, kas satur visas dabīgās sulas, kas nodrošina lielāku uzturvērtību, vienlaikus uzlabojot vides aizsardzību.

McHale rituļu iesaiņojuma speciālisti 2020. gada sezonai ieviesa jaunu modeli – 991 High Speed rituļu ietinēju, kas var nodrošināt par 50 % lielāku produktivitāti.
McHale 991 ātrgaitas rituļu ietinējs nosaka produktīvu rituļu ietīšanas tempu. 991 ātrgaitas rituļu ietinējam ir praktisks dizains, kvalitatīvas detaļas un precīzs inženiertehniskais risinājums, padarot McHale rituļu ietinēju klāstu par pirmo izvēli darbuzņēmējiem un lauksaimniekiem.

McHale pārdošanas vadītājs Džons Bigins (John Biggins) saka: „Pēdējo gadu laikā darbuzņēmēji ir pieprasījuši augstākas ražības rituļu ietinēju. Šis pieprasījums ir radies, jo palielinās presēšanas ražība un arī daži darbuzņēmēji pāriet uz rituļu iesaiņošanu sešās, nevis četrās kārtās.”
„Mēs salīdzinājām 991 High Speed ar 991BE (mašīna, kas tirgū atzīta par tādu, kuras jauda ir 60 rituļi stundā), pārbaudes veikšanai pārliecinājāmies, ka eļļas plūsma un galda griešanās ir vienādas, un konstatējām, ka 991 High Speed varēja ietīt 3 rituļus, bet 991BE varēja ietīt divus. Tāpēc ir godīgi teikt, ka 991 High Speed ir par 50 % ražīgāks vai tas var aptīt 3 rituļus, kamēr līdzīga dozēšanas mašīna ietin divus.

Kontakti