Pusuzkarināmie maiņvērsējarkli LEMKEN

Lauksaimniecības uzņēmumiem pastāvīgi augot, prasības pret mūsdienu pusuzkarināmajiem maiņvērsējarkliem kļūst arvien augstākas.

Ar pusuzkarināmo maiņvērsējarklu Diamant 16 uzņēmums LEMKEN plaši apliecina atbilstību šīm augstajām prasībām, tieši lietošanas, darba kvalitātes un ražīguma palielināšanas ziņā. Lai atbilstoši lielākajai darbības jaudai laideni pagrieztos uz šaurām lauka malas joslām, šis arkls izceļas ar īpašu manevrētspēju. V modeļu viegli regulējamais darba platums atbilst dažādiem augsnes stāvokļiem un laikapstākļiem, svarīgs ieguldījums ekoloģiskajā un ekonomiskajā zemkopībā. Arklu īpaši augstā stabilitāte atbilst pieaugošajai traktoru vilces jaudai lielākos darba platumos.

Pusuzkarināmais arkls klientiem ar augstākajām prasībām.

  • Korpusus skaits 5 līdz 9
  • Traktora jauda no 150ZS/ 110kW

Diamant 16 arkls ir ar augstu veiktspēju un aprīkots ar visām jaunākajām LEMKEN arklu tehnoloģijām, kas palīdz klientiem sasniegt augstāko produktivitātes līmeni. Uz ceļa vai uz lauka, jūs novērtēsiet komforta līmeni.

  • Lielāks attālums starp apgriešanas galvu un traktora sakabi nodrošina sakabes pagrieziena leņķi līdz 900. Transportēšanas atbalsta ritenis tiek automātiski kontrolēts arkla apgriešanas laikā. Mijiedarbība starp reversēšanas mehānismu un transporta riteņa novietojuma vienmēr ir optimāla.
  • Vairāk saķeres, vairāk vilkmes jaudas. Diamant 16 arklus papildus ir iespējams aprīkot ar “traction booster” sistēmu, kas papildus noslogo aizmugures asi pārnesot traktora svaru no priekšējās ass. Šāda sistēma būtiski samazina izbuksēšanu un palielina degvielas ekonomiju.
  • Opti line: velc gudri, ietaupi degvielu. Degvielas ietaupījums līdz pat 10%. Operatoram nav nepieciešams stūrēt pretī arkla sāniski vērstiem spēkiem. Optimāls spiediens uz atarvagas malu, kas nodrošina vienādu pirmā korpusa vagas platumu un vienādu rezultātu katra darba gājienā.
  • Ārpus vagas vai atarvagā – ar OF opciju abas pozīcijas ir iespējams. Arkla vilkšanas veida maiņa ir ātra un vienkārša, kā arī veicama bez instrumentiem. Pusuzkarināmajiem arkliem ir 2 regulējuma pozīcijas, kas pielāgojamas dažādu traktora platuma vajadzībām.
  • Horizontālā vilkmes punkta regulēšana. Horizontālā vilkmes punkta (papildus opcija OF versijas arkliem) maiņa ir vienkārši veicama mainot tapas novietojumu, tas nodrošina optimālu aizmugures ass noslogojumu darba laikā. Traktoriem, kas aprīkoti ar gumijas ķēdēm, vilkmes punkts novietojams zemu, kas nodrošina optimālu ķēžu saķeri ar augsni.
  • Augstākas klases drošība un uzticamība. Visi Diamant 16 sērijas arkliem visi galvenie gultņi ir robustas konstrukcijas sfēriskie slīdgultņi.
  • Transportēšanas kvalitāte un drošība uz ceļa. Pusuzkarināmais arkls, kad tas ir pagriezts transporta stāvoklī, tiek hidrauliski bloķēts ar ventiļiem hidraulikas pievados.
  • Liels balsta ritenis nodrošina mazāku augsnes sablīvēšanu darba laikā un ir drošs transporta laikā. Darba dziļums ir regulējams hidrauliski/ mehāniski standarta aprīkojumā, un hidrauliski/ elektroniski papildus aprīkojumā. Regulējuma kontrole ir īpaši ērta izmantojot indikācijas skalu pie riteņa. Ritenis ir aprīkots ar hidrauliski pneimatisku triecienu slāpēšanas sistēmu, kas absorbē lielāko daļu trieciena slodžu. Pasūtīšanai ir pieejami dažādi riteņu izmēri.

Kontakti