Kesla iekrāvēji

Visi KESLA iekrāvēji ir izstrādāti efektivitātei un izmantojamībai, kā arī darba drošībai. Katrs iekrāvējs ir stipra spēka, sasniedzamības un veiklības apvienojums. Praksē tas tiek parādīts ar darba precizitāti, komfortu un jaudu – iekrāvējs reaģē uz vadības ierīcēm gandrīz tāpat kā lasot vadītāja domas. Daudzi iekrāvējos izmantotie strukturālie risinājumi ir balstīti uz lieljaudas profesionālajiem celtņiem, kurus izmanto kravas automašīnās un mežizstrādes mašīnās, un tas padara KESLA par ārkārtīgi izturīgu un uzticamu partneri meža darbos.

Iekrāvējs KESLA 202T ir savietojams ar KESLA 104 piekabi. Iekrāvēju var uzstādīt vai nu uz A-rāmja stabilizatoriem ar montāžas plāksni, traktora aizmugurējās ass apvalka vai uz trīspunktu sakabes. Iekrāvējs ir pieejams ar mehānisku, hidraulisku vai elektrisku vadības vārstu.

Iekrāvēju var aprīkot ar ekskavatora strēli un kausiem vai ar 40 LFe gājiena atdalītāju.

Iekrāvējs KESLA 203 ir savietojams ar 104. piekabes modeļiem. To var uzstādīt uz A-rāmja stabilizatoriem (ar montāžas plāksni), uz traktora aizmugurējās ass apvalka vai uz trīspunktu sakabes. Ir pieejami mehāniskie, servohidrauliskie un elektriskie vadības vārsti.

Iekrāvēja lietojumu var paplašināt, aprīkojot to ar ekskavatora strēli un kausu vai ar gājiena atdalītāju 40LFe.

Iekrāvējs KESLA 204T ir savietojams ar 104. piekabes modeļiem. To var uzstādīt uz A-rāmja stabilizatoriem (ar montāžas plāksni), uz traktora aizmugurējās ass apvalka vai uz trīspunktu sakabes. Ir pieejami mehāniskie, servohidrauliskie un elektriskie vadības vārsti. Modelis ir pieejams tikai ar diviem pagarinājumiem.

Iekrāvēja lietojumu var paplašināt, aprīkojot to ar gājiena atdalītāju 40LF/e.

Spēcīgie KESLA 300 sērijas iekrāvēji ir veidoti lieljaudas izmantošanai. Iekrāvējs KESLA 303 ir pieejams tikai ar vienu pagarinājumu. Tas ir savietojams ar 104. un 114. sērijas piekabes modeļiem.

KESLA 303 modeļa iezīmes:

  • Lietā četrcilindru pagrieziena sistēma ar eļļas vannu un 380 grādu pagrieziena leņķi.
  • Pateicoties platleņķa savienojumam un optimizētam izlices garumam, iekrāvējiem ir izcilas iekraušanas īpašības visās izlieces pozīcijās, tāla sniedzamība, lieliska celtspēja un pagrieziena griezes moments to izmēru diapazonā.
  • Ļoti augstas kvalitātes materiāli.
  • Plaša darba ģeometrija, līdzīga profesionālajiem iekrāvējiem.
  • Iekrāvējam KESLA 303 standarta komplektācijā ietilpst CR300-rotators un saite ar šūpošanās slāpētāju.
  • Mehāniska divu sviru vadība standarta aprīkojumā.
  • KESLA proG20 satvērējs ar gultņiem (0,18 m2) standarta aprīkojumā.
  • Ilgi kalpojoši gultņi, pateicoties ārkārtīgi zemajam berzes koeficientam.

Jaudīgais KESLA 305 iekrāvējs ir paredzēts ārkārtīgi smagam darbam. Iekrāvēju var uzstādīt uz liela traktora aizmugurējās ass apvalka, lielas meža piekabes, mežistrādes mašīnas stieņa, vai arī to var izmantot, piemēram, padevei uz šķeldotājiem.

KESLA 305 ir plaša darba ģeometrija, līdzīga profesionālajiem iekrāvējiem.

Tam ir ērti īsa pacelšanas strēle ar tālas sniedzamības priekšrocībām. Ārējai strēlei ir platleņķa savienojums, kas nodrošina lieliskas iekraušanas īpašības tuvās vietās. Iekrāvēju celtspēja un griezes moments ir izcili.

Jaunais KESLA 314 iekrāvējs pats par sevi ir meža elements. Pat ar vienu pagarinājumu tā sniedzamība ir pārsteidzoša – 7,1 m. Iekrāvējam ir ļoti liela celtspēja, salīdzinot ar tā lieluma klasi, lai gan nepieciešamā eļļas plūsma ir ļoti saprātīga. Celtņa iekraušanas ģeometrija ir lieliska, un celtnis labi novietojas piekabē transportēšanas stāvoklī. Īpašu stabilitāti panāk ar 300. sērijas A rāmja stabilizatoriem vai ar izturīgiem Flapdown stabilizatoriem.

Iekrāvējs ir piemērots trīspunktu sakabes montāžai ar pielāgotu aizmugures platformas stiprinājumu vai uzstādīšanai uz piekabes jūgstieņa. Saderīgas piekabes var atrast 114., 124., 144. un 12. izstrādājumu saimē.

Iekrāvēju var aprīkot vai nu ar tradicionālo mehānisko vadību vai ar hidraulisko vai elektrisko priekšpilotu. Elektriskā vadība ir aprīkota ar ērti lietojamu KESLA proC vadības sistēmu.

Kontakti