FMG greideri

Ar FMG traktora greideri Jūs varat pārveidot grants ceļus vasarā un ziemā noņemt biezu, sacietējušu ledu. Spēcīgs traktors un vilkšanas tipa greiders var aizstāt pat pilnīgu motora greideri. Traktora greidera kalpošanas laika izmaksas ir ievērojami zemākas nekā specializētai mašīnai. Ar parastu traktoru, kas aprīkots ar greideri, sniega arklu, ielu slaucītāju un citiem agregātiem, var paveikt visus ceļa uzturēšanas darbus.

FMG ceļu greideri ir lielisks un ekonomisks risinājums grants ceļu uzturēšanai. Ceļu greiderus var vilkt ar vidēja vai liela izmēra lauksaimniecības traktoriem un vadīt ar kursorsviru, izmantojot traktora hidrauliku. Kursorsviras vadība ļauj veikt visus nepieciešamos pielāgojumus, piemēram, pazemināšanu, pacelšanu un nolaišanu. Balansēšanas stienis palīdz uzturēt optimālu regulējumu. Kā papildaprīkojums ir pieejams hidrauliski darbināms akmeņu grābeklis. Visiem FMG traktora velkamajiem ceļu greideriem ir riteņu blietētājs, kas uzreiz saspiež greiderēto virsmu, novēršot virsmas materiāla pārmērīgu izžūšanu.

Visi velkamā greidera spārni ir piestiprināti pie rāmja ar skrūvēm, un lielāko spārnu var pagriezt šķīdoņa un ledus novadīšanas pozīcijā. Pieskrūvētie spārni atvieglo piegādi no rūpnīcas, jo greideri var iekraut standarta kravas automašīnās.

FMG velkamā tipa ceļu greideru klāsts sastāv no četriem modeļiem dažāda lieluma ceļiem un traktoriem:

  • Mazākais modelis ir TLN250, kas ir ideāli piemērots 3–4,5 m platiem ceļiem.
  • TLN370 ir piemērots 3,5–5 m platiem ceļiem.
  • TLN430 piemērots 5–6 m platiem ceļiem.
  • TLN570 ceļiem, kuru platums ir līdz 7 m.

Ieteicamā minimālā vilkšanas traktora jauda ir 120 ZS un ieteicamais svars no 5000 kg līdz 8000 kg atkarībā no greidera modeļa un vēlamā darba dziļuma. Ir svarīgi, lai greidera izmērs būtu piemērots ceļam, lai panāktu optimālu pazemināšanu. Pareizs ceļa virsmas profils palīdz novērst bojājumus, piemēram, pēc stiprām lietavām.

 

FMG velkamo ceļu greideru klāsts piedāvā daudz papildu aprīkojuma un asmeņu variantu atbilstoši klienta vajadzībām.

Kursorsviras vadība padara ceļa nolīdzināšanu vienkāršu un precīzu, kā arī iemācīties vadīt ir viegli. Parasti kursorsvira ir savienota ar traktora roku balstu, bet to var savienot arī ar sānu paneli. Gludu un precīzu kustību nodrošina proporcionālie vārsti, kas atrodas vadības blokā ceļa greidera priekšējā labajā stūrī. Tajā pašā blokā ir arī procesors, kas ir uzstādīts ar gludiem gumijas amortizatoriem, lai novērstu spēcīgo vibrāciju no rāmja.

Kursorsviras vadība ir iespējama ar dažāda veida hidrauliku, taču visefektīvākā alternatīva ir jauda, kas pārsniedz hidrauliku. Traktoros ar modernu hidrauliku (piemēram, Valtra Smart Touch modeļos) nav nepieciešama atsevišķa vadības kursorsviru vadība, jo var izmantot paša traktora precīzo hidrauliku.

Kontakti