Fendt C sērija

Novāciet ražu inteliģenti. Jūsu produktivitātei.

Mūsu C sērija izceļas ar labāko ekonomiju, progresīvām tehnoloģijām un lielu elastīgumu. Līdz ar daudzām jaunām funkcijām, tā uzliek latiņu augstākās vidēju zirgspēku kategorijas, Premium segmentam. Automatizētā stūres vadība ar VarioGuide, jauns izskats un 6 rindu salmu smalcinātājs ir tikai daži no daudzajiem elementiem.

Telpa un redzamība ar Skyline skatu

Lielā izmēra kabīnē ir ļoti daudz telpas, lai justos labi. Jūs varat lieliski pārredzēt hederu, rugājus, izkraušanas šneku un, pateicoties lielajiem, elektriski regulējamiem spoguļiem vai standarta kameras funkcijai terminālī Varioterminal 10.4-B, arī to, kas notiek aizmugurē.

Lielākais komforts relaksējošiem darba apstākļiem

Mūsu kombaini ir aprīkoti ar jaunākās paaudzes luksusa sēdekļiem. Pneimatiskā amortizācija ir standarta aprīkojumā, un ir vairākas iestatījumu opcijas, ko var pielāgot jūsu vajadzībām. Ar 3 virzienos regulējamā stūres statņa palīdzību ir viegli atrast relaksētu darba pozīciju. Zem pasažiera sēdekļa atrodas plašs glabāšanas un dzesēšanas nodalījums.
Spēcīgi darba lukturi Fendt C sērijas apgaismojuma koncepcija nodrošina spilgtu un tālu apgaismojumu, gan strādājot uz lauka, gan braucot pa ceļu. Arī plašā standarta apgaismojuma sistēma ar regulējamiem darba lukturiem nodrošina lielisku apgaismošanu tumsā. Papildus ir pieejams vāla meklētāja apgaismojums.

Strādājiet mierā un klusumā

Skyline kabīne lutina jūsu ausis ar ļoti zemu trokšņu līmeni, lai jūs varētu koncentrēties darbam, pat pēc garām darba stundām. Tas ir iespējams, vējstiklam izmantojot jaunāko laminēta stikla tehnoloģiju.

Darba vienkāršošana – skaidri un viegli.

Viss ir pārskatāms Lielajam terminālim Varioterminal 10.4-B ar krāsainu displeju ir intuitīvas izvēlnes, un tajā var parādīt līdz 4 dažādām lietotnēm, lai jums visu laiku viss būtu pārskatāms. Jūs varat izvēlēties ekrāna izkārtojumu atbilstoši savām vajadzībām. Ar līdz 2 iebūvētām kamerām var redzēt papildu zonas – piemēram, braucot atpakaļgaitā vai izkraujot materiālu.

Automātiski mašīnas iestatījumi

Ar Varioterminal jūs varat saglabāt jebkuru pašu izveidotu mašīnas iestatījumu daudzumu visiem galvenajiem kultūraugu veidiem. Kad uzklikšķina uz saglabātā iestatījuma, mašīna automātiski pieņem norādītos iestatījumus. Lielajam terminālim Varioterminal 10.4-B ar krāsainu displeju ir intuitīvas izvēlnes, un tajā var parādīt līdz 4 dažādām lietotnēm, lai jums visu laiku viss būtu pārskatāms. Jūs varat izvēlēties ekrāna izkārtojumu atbilstoši savām vajadzībām. Ar līdz 2 iebūvētām kamerām var redzēt papildu zonas – piemēram, braucot atpakaļgaitā vai izkraujot materiālu.
Fendt Variotronic Tāpat kā mūsu traktoros, saprotami konstruētais roku balsts ir svarīgākais kontrolelements. Ar to var veikt visus vajadzīgos mašīnas iestatījumus. Roku balsta mīkstā virsma sniedz arī maksimālu komfortu.

Inteliģenta vadība

Fendt kombaina centrālais vadības elements droši iegulst rokā. Daudzfunkciju vadības svira atrodas Variotronic roku balsta priekšpusē, un tajā ir sagrupēti visi vadības elementi, kas nepieciešami svarīgāko mašīnas zonu kontrolei, novācot ražu. Roku balstam ir regulējams augstums un garums, lai varētu atrast ideālo sēdēšanas pozīciju.

Kontakti