Fendt 800 Vario

Fendt 800 Vario modeļi:

822 Vario 166 kW; 226 zs
824 Vario 181 kW; 246 zs
826 Vario 195 kW; 265 zs
828 Vario 211 kW; 287 zs

 

 

Pirmšķirīgs. Līdz pēdējai detaļai.

Jaunais 800 Vario ir populārs traktors ar lieliem zirgspēkiem, kura priekšrocības ir kompaktums, elastīgums un darbība. Ar 280 zirgspēkiem tas ir ne tikai jaudīgs uz lauka, bet arī lielisks transportēšanas darbā. Tas ir pirmšķirīgs līdz pat pēdējai detaļai, ar tādām inteliģentām un efektivitāti uzlabojošām tehnoloģijām kā riepu spiediena regulēšanas sistēma VarioGrip, automātiskā stūres vadība un daudzām citām iespējām.

Pirmšķirīgs ātrums. Bez pūlēm.

Lielas saimniecības, kas meklē elastīgus risinājumus darbam uz lauka un pārvadāšanā, nešaubīgi izvēlas 800 Vario. Katrs trešais 200 ZS un lielāks traktors ir Fendt Vario. Nevienam citam ražotājam nav tik spēcīgas pozīcijas šajā jaudas segmentā. Un tā nav nejaušība, jo Fendt piedāvā profesionālus un vispusīgus risinājumus profesionāliem klientiem.

Pierādīta efektivitāte

Fendt nozīmē efektivitāti un mazu degvielas patēriņu. Labākais pierādījums ir praktiski orientētais DLG PowerMix tests. Pēc DLG PowerMix testa rezultātiem, 828 Vario ir viens no ekonomiskākajiem traktoriem ar lieliem zirgspēkiem, kas jebkad ir testēts – rezultāts ir 248 g/kWh.* Tas ir etalons, ko uzlabot jaunajās sērijās.

Pirmšķirīgs sniegums. Pilnība detaļās.

Fendt 800 Vario piedziņa apvieno labāko no labākā. Tieši tas dara to tik vērtīgu un ekonomisku katras darba stundas laikā. Lai garantētu maksimālu degvielas izmantošanas efektivitāti ar labāko uzticamību, Fendt ir uzstādījis labākos tehniskos risinājumus, kas līdz sīkākajai detaļai atbilst 4. posma/Tier 4 galīgā posma emisiju standartam. Rezultāts ir ideāli koordinēta dzinēja, izplūdes sistēmas un transmisijas tehnoloģija, kas sasniedz maksimālo jaudu līdz 280 ZS, dinamiski un īpaši efektīvi.

Padariet savu darba rutīnu sev perfektu

 

Jaunajam Fendt 800 Vario ir viss nepieciešamais – spēks, daudzpusība, precizitāte, uzticamība, funkcionalitāte un komforts.

Operatora jaunā darba stacija ir galvenā telpa, kur tiek nodrošināta plašāk funkcionalitāte, pielāgojamība un ergonomika:
Jaunais roku balsts ar jau zināmiem Fendt elementiem;
Iespējams izvietot līdz pat 3 displejiem kabīnē;
Pielāgojiet termināļus savām vajadzībām
Daudzpusīgi pielotajami slēdži ar loģisku krāsu kodējumu, pielāgojami operatora vajadzībām;
Premium skaņas sistēma
Jaunā FendtONE operētājsistēma;
Rokubalstā atrodas 4 USB porti

Kontakti