Elho mulčtertipa pļāvēji

ELHO MULČERI IR PAREDZĒTI PILNAS SLODZES PROFESIONĀLAI IZMANTOŠANAI. 

ELHO SideChopper Pro rotora mulčeriem ir lieliska sasniedzamība, tiem ir arī izturīga konstrukcija un rotors, kas aprīkots ar divrindu sfēriskajiem gultņiem un maināmām asīm. Mašīnas ļoti labi iztur triecienus, un tajās ietilpst funkcionāli, smagi āmuru naži.

SideChopper Tornado ķēžu mulčeri ir pareizā izvēle, it īpaši akmeņainās teritorijās, kā arī tādās, kur krūmāju atkritumi nav noteicošais jautājums. Tā spēcīgās ķēdes galvas un biezās ķēdes notīra pat biezus biezokņus.

ELHO SideChopper TPM mašīnas strēles ir paredzētas profesionālai lietošanai. TPM mašīnu strēles sniedzamība un darba platums ir pietiekams arī vissarežģītākajām vietām.

ELHO Tornado griešanas iekārtu ķēdes ir cietinātas un to materiāla biezums ir 13 mm. Plašais griešanas bloks griež ļoti labi un ķēdes bloks ir aprīkots ar saišu glabāšanas nodalījumu. Ķēdes mulčeris ir aprīkots ar jūgvārpstām un stingra leņķa pārnesumkārbu. Mulčēšanas iekārtai ir stabila uzbūve un iekšpusē tā saglabājas ļoti tīra.

Tornado 440 ir ļoti veikls ķēžu mulčeris vispārējai lietošanai.Tornado var sasniegt pat platu grāvju apakšu un atvieglo lauka un meža malu turēšanu tīrībā. Tornado 440 rāmja un sānu kārtu konstrukcija ir pazīstama no SideChopper Pro klāsta. Spēcīgā, izturīgā konstrukcija nodrošina platu mašīnas sniedzamību.Pateicoties rāmja konstrukcijai, redzamība no traktora ir ļoti laba. Tornado 440 popularitāte turpina pieaugt, un pašlaik modelis tiek arī eksportēts uz vairākām valstīm.

 

ELHO Tornado ķēdes mulčeris:

  • Liels darba platums
  • Mazs griešanas iekārtas pilnais svars
  • Efektīvs, izturīgs un uzticams, īpaši akmeņainās teritorijās
  • Cietinātas ķēdes ar 13 mm saitēm un „saišu glabāšanas nodalījumu” rotora blokā
  • Ir izturējis akmens smalcināšanas testu saskaņā ar standartu En 13524

 

SideChopper Pro mulčeri ir izstrādāti prasīgajiem Somijas apstākļiem, un, pateicoties pierādītajai izturībai, to eksporta apjoms gadu no gada pieaug. SideChopper mulčeri notīra pat biezus biezokņus. Standarta komplektācijā ietilpst izturīgi 1,3 kg āmura naži ar 20 mm skrūvēm. Alternatīvi ir pieejami ļoti efektīvi YI nažu komplekti zāles, papuves un krūmu pļaušanai.

 

 ELHO SideChopper 420 Pro

  • Tāla sniedzamība: 4,2
  • Izstrādāts Somijā akmeņainai videi
  • Standarta komplektācijā ir hidrauliskā izlaišana
  • Izturīga griešanas iekārta un sānu kārta
  • Liels rotors un izturīgi āmura naži ar skrūves diametru 20 mm

Kontakti