Fendt disku pļaujmašīna Slicer

Pļaujmašīnas visām vajadzībām.

 

Ideālu lopbarību var novākt tikai ar ideālām mašīnām. Fendt Slicer disku pļaujmašīnas nodrošina ideālu, pastāvīgu pļaušanas augstumu, lai sasniegtu iespaidīgus pļaušanas rezultātus. Jūs būsiet pārsteigti par lopbarības kvalitāti. Lieliska jauda – mēs apvienojam Slicer priekšējo pļaušanas ierīci ar “Butterfly” tipa pļaujmašīnu aizmugurē; tā ir nepārspējama pļaušanas pieredze, kas balstīta uz viedu detaļu izmantošanu.

Fendt Slicer disku pļaujmašīnas ir veidotas pēc jūsu praktiskajām prasībām. Inteliģentā, vieglā konstrukcija un maksimāls kalpošanas laiks Fendt ir apvienoti, nodrošinot vieglu lietošanu un mazu degvielas patēriņu. Inovatīvi pārvadi samazina degvielas prasības. Izvēlieties kādu no 16 priekšējām pļaujmašīnām un 26 aizmugurējām/sānu pļaujmašīnām – tā ir pareizā kombinācija visām prasībām.

Pļāvuma tiesu augstāk par citiem.

 

Mūsu velkamajās Fendt Slicer pļaujmašīnās ar transportēšanas rāmi pats svarīgākais ir pielāgojamība. Tajās jauda ir apvienota ar pielāgojamību tā, kā nekad iepriekš. Ar vidējo sakabes elementu jūs varat izlemt, vai vēlaties izmantot pļaujmašīnu traktora kreisajā vai labajā pusē. Lai iegūtu izcilu sniegumu, izmantojiet velkamo Slicer disku pļaujmašīnu kopā ar Slicer priekšējo pļaujmašīnu.

Fendt Slicer FQ darbina cilindrisks zobrats un šim modelim ir inovatīvākā tehnoloģija, lai jūs vienmēr sasniegtu vislabākos rezultātus. Šai priekšā piekabināmajai pļaujmašīnai 3D kopēšana ir vairāk nekā frāze. Velkamā modeļa 3D kopēšana notiek gan šķērsvirzienā, gan garenvirzienā. Tas nozīmē, ka jūs varat iegūt ideālu un tīru pļāvumu pat kalnainā apvidū. Pļaujmašīnas pēdas slīpumam tiek automātiski sekots no -6 līdz +15°; tas tiek precīzi pielāgots pļaujmašīnas kustībām uz augšu un uz leju. Jūsu ieguvumi: pastāvīgs pļaušanas augstums, kas nodrošina augstākās kvalitātes lopbarību, pat grūtākajos darba apstākļos.
Fendt Slicer FQ modeļi:
Slicer 310 FQ (darba platums 3.12 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FQ KC (darba platums 3.12 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FQ RC (darba platums 3.12 m, 6 griešanas diski)
Slicer 360 FQ (darba platums 3.62 m, 7 griešanas diski)
Slicer 360 FQ KC (darba platums 3.62 m, 7 griešanas diski)
Slicer 360 FQ RC (darba platums 3.62 m, 7 griešanas diski)

Fendt Slicer FZ, kas paredzēta piekabināšanai priekšā, vada griezējdisks, izmantojot fiksētu rāmi. Inteliģentais velkamais modelis demonstrē savu prasmi uz jebkura, pat nelīdzena, reljefa. Lai palielinātu produktivitāti ražas novākšanas laikā un paātrinātu lopbarības žāvēšanas procesu. Slicer FZ pļaujmašīnas var aprīkot arī ar zaru vai ruļļa kondicionieri.
Fendt Slicer FZ modeļi:
Slicer 310 FZ (darba platums 3 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FZKC (darba platums 3 m, 6 griešanas diski)
Slicer 310 FZRC (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)

Mazs iestatīšanas laiks un liels darba ātrums ar labākajiem pļaušanas rezultātiem un mazu degvielas patēriņu – tās ir skaidras Fendt Slicer priekšējo pļaujmašīnu priekšrocības. Tām standartaprīkojumā ir arī droši novietots nažu bloks un ātrjaucamā nažu bloka turētājs. Tādējādi Fendt Slicer FP ir nepārspējama lietošanas viegluma ziņā.
Fendt Slicer FP modeļi:
Slicer 260 FP (darba platums 2.5 m, 4 griešanas diski)
Slicer 260 FPS (darba platums 2.5 m, 4 griešanas diski)
Slicer 310 FPK (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FP (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FPSL (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FPKC (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)
Slicer 3060 FPRC (darba platums 3 m, 6 girešanas diski)

Mūsu ISOBUS pļaujmašīnas kombinācija Slicer TLKCB ir vislabākā mašīna lielām saimniecībām un pakalpojumu sniedzējiem. Tādas unikālas detaļas un viedi risinājumi kā kompaktais leņķa pārvads, TurboLift griezējdiska izlīdzināšana, SafetySwing aizsargierīce pret triecieniem un BeMove siksnas regulēšana padara Fendt Slicer par produktīvu, izturīgu pļaujmašīnu, kas nodrošina maksimālu platības pārklājumu, un tā ir ļoti viegli lietojama ar standarta ISOBUS kontroli.
Fendt Slicer 9314 TLKCB (darba platums 9.3 m, 2 x 7 griešanas diski)

Kontakti