Jaunumi

Pērc tehniku un brauc uz McHale rūpnīcu

Pērkot McHale lopbarības sagatavošanas tehniku pie Valtek, pirmie 20 pircēji saņems dāvanā apmaksātu braucienu uz McHale rūpnīcu Īrijā, lai klātienē varētu iepazīties ar to, cik rūpīgi tiek izstrādāta katra McHale detaļa.

Lai saņemtu dāvanu, jābūt starp pirmajiem 20 McHale lopbarības sagatavošanas tehnikas pircējiem pie Valtek 2024.gadā. Piedāvājums attiecināms tikai uz Valtek noliktavā pieejamo McHale lopbarības sagatavošanas tehniku.

Tehnikas piedāvājums:

Ruļļu ietinēji McHale 991

Tie aprīkoti ar inovatīvu ruļļu amortizācijas sistēmu vēl ātrākam un efektīvākam darbam. Ietīšanas cikla beigās agregāts pats nogriež un notur ietīšanas plēvi pozīcijā, kas gatava ietīt nākamo rulli. Vairāk par šīs sērijas produktiem vari uzzināt:

McHale 991 ruļļu ietinēju apskats (VIDEO)

Produkta apraksts

 

Kombinētās ruļļu preses ar ietinēju McHale Fusion 4 

Darba ātrumam ir izšķiroša nozīme. McHale kombinētā ruļļu prese, ir premium klases risinājums, kas ne tikai sagatavo kvalitatīvu lopbarību, bet arī rada ievērojamu laika ietaupījumu. Vairāk par šo agregātu vari uzzināt:

McHale Fusion 4 sērijas apskats (VIDEO)

Produkta apraksts

 

Ruļļu preses McHale F5

Šīs sērijas fiksētās kameras ruļļu preses lepojas ar lietotājam draudzīgu elektroniku un mehānismu, kas aprīkots ar visām svarīgākajām funkcijām. Tās ir radītas ilgam darba mūžam pat vissmagākajos ražas un lauka apstākļos. Vairāk par šīs sērijas produktiem vari uzzināt:

McHale F5 sērijas apskats (VIDEO)

Produkta apraksts

 

Vairāk informācijas par pārējiem noliktavā pieejamajiem McHale produktiem, kā arī cenu un citu svarīgu informāciju par akciju, aicinām iegūt sazinoties ar Valtek reģionālajiem tirdzniecības menedžeriem. Tālruņa numurus un e-pastus atradīsi – Kontakti

 

 

4. March, 2024

Vairāk nekā ideāls piedāvājums!

Pērkot jebkuru no Valtek noliktavā pieejamajiem Fendt IDEAL kombainiem – IDEAL 7, IDEAL 8T vai IDEAL 9T – saņem 5 gadu jeb 1100 motorstundu garantiju 30 000 EUR atlaidi neatkarīgi no tā, kuru modeli izvēlies savai saimniecībai Pretimnākošus rūpnīcas finansējuma nosacījumus 3 gadu likme – 0.5% + 3 mēnešu EURIBOR 4 gadu likme – 0.75% …