Jaunumi

Klientu diena 2021. Aicina Valtek un Amazone Grupa LV

Valtek un Amazone Grupa LV aicina ciemos!

1. oktobrī, no plkst. 10.00 līdz 17.00, gaidīsim visus lauksaimniekus, uzņēmējus un tehnikas entuziastus uz kopīgo Klientu dienu  mūsu filiālēs Jelgavas novada Cenu pagasta Brankās.

– Iepazīsti jaunākās paaudzes lauksaimniecības tehniku: Valtra 5. paaudzes traktorus, Fendt One, Fendt Ideal kombainu, Fendt miglotājus u.c.
– Satiecies ar visiem Valtek reģionālajiem pārstāvjiem
– Uzdod interesējošos jautājumus un saņem atbildes no Valtek servisa pārstāvjiem
– Uzzini aktuālāko informāciju par LAD rīkoto rudens projektu – direktors Ģirts Krūmiņš atbildēs uz jautājumiem laika periodā no plkst. 13.00-15.00
– Uzdod jautājumus par Elektronisko tehnikas katalogu LTRTA valdes priekšsēdētājam un LLKC ekspertam Aigaram Laurinoviča (laika periodā no plkst. 13.00-15.00)

– Satiec arī mūsu sadarbības partnerus un nozares profesionāļus: Elagro Trade, AgroCredit, AgroBroker, Bayers un OrganiQ pārstāvjus, lai uzzinātu aktuālākos 2022. gada sezonas piedāvājumus, kā arī saņemtu agronomu un speciālistu konsultācijas neformālā gaisotnē.

– Tevi gaidīs pārsteigumi un garda maltīte dienas garumā.

9. September, 2021

Valtek servisa akcija 2021

Lai izvairītos no neparedzētiem tehnikas atteikumiem, sākoties jaunajai lauksaimniecības darbu sezonai, kārtīga saimnieka pienākums ir pārliecināties par tehnikas stāvokli. Savukārt mūsu pienākums ir nodrošināt kvalitatīvu lauksaimniecības tehnikas diagnostiku un servisu. Piesaki savu tehniku pārbaudei Valtek servisa centros līdz 31.12.2021. un, uzsākot remontu līdz 01.02.2022., saņem individuālu cenu piedāvājumu. Apskati piedāvājumu un nosacījumus, ielādējot šo bukletu: …