Jaunumi

Izmanto iespēju pieteikties LAD atbalsta saņemšanai

Izmanto iespēju pieteikties LAD atbalsta saņemšanai pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” ietvaros no 2022. gada 10. janvāra līdz 10. februārim.
➡️ Ņem vērā, ka šogad ir mainījusies kārtība, kā tiek izvēlēta tehnikas vienība, kuras iegādei nepieciešams saņemt atbalstu. Pirmo reizi NAV nepieciešams izsludināt IUB par vēlamās tehnikas iegādi, bet izvēle notiek caur tehnikas katalogu, kas atrodas LAD mājaslapā.
Tieši tādēļ īpaši aicinām sazināties ar savu Valtek reģionālo pārstāvi, lai noskaidrotu produktu grupas cenas – ņem vērā, ka tehnikas un iekārtu katalogā norādītajām cenām ir tikai informatīva nozīme. Sazinies ar mums!

3. November, 2021

Fendt Slicer: īpašs piedāvājums līdz 31.12.2021.

3.62 metri!!!  Tieši tik iespaidīgs ir Fendt Slicer priekšējās pļaujmašīnas darba platums. Fendt Slicer nodrošina ideālu, pastāvīgu pļaušanas augstumu, kas palīdz sasniegt lielisku pļaušanas rezultātu. Pļaujmašīna pazīstama arī ar ilgu kalpošanas laiku, vieglu lietošanu un mazu degvielas patēriņu. Vēl nedaudz par mūsu lepnumu: Darba platums – 3,62 metri Piedziņas veids – ar traktora priekšejo jūgvārpstu …